Najlepsza pizza i burgery w Hermanowej

Najlepsza pizza w Hermanowej! Pochodząca z Włoch pizza od wielu lat cieszy podniebienia Polaków. Chcemy dostarczać ten wspaniały smak wszystkim rodakom, dlatego zapraszamy Was na najlepszą pizzę w Hermanowej! Gwarantujemy, że nigdzie nie znajdziecie lepszej.

Pizzeria Hermanowa

Zależy nam na satysfakcji naszych gości, dlatego dostarczamy im idealny smak w każdym kawałku pizzy. Zawdzięczamy to najlepszym produktom, jakich używamy do jej przygotowania. Smaczna Stacja to restauracja, w której pracują najlepsi kucharze, znający się na tym, jak stworzyć z nich wspaniały placek pokryty pysznymi dodatkami. Dzięki temu, niezależnie od Waszego wyboru, zawsze zjecie ze smakiem i do syta. A jest z czego wybierać. Nie brak u nas tradycyjnych pozycji takich, jak: capricciosa, diavola czy margherita. Spotkacie u nas również typowo włoskie pizze- verona, roma, milana. Stworzyć możecie również własną pizzę i pizzę pół na pół. Wszystkie dostępne są w dwóch wielkościach: średniej- 32 cm oraz dużej- 42cm średnicy. Wszystkie idealnie wypieczone trafiają w ręce naszych gości, by cieszyć smakiem i zapachem.

Burger Hermanowa

Smaczna Stacja to nie tylko pizza. W naszej restauracji znajdują się także akcenty amerykańskie, czyli burgery. Ale jakie? Zapewniamy, że lepszych nie znajdziecie nawet w ich królestwie- Stanach Zjednoczonych. Soczyste mięso, zawsze świeże warzywa i sos z górnej półki. Wszystko zamknięte w smakowitej bułce to pobudzająca zmysły symfonia smaków. Wśród burgerów również jest szeroki wybór. Ostry hothothot, czy halloumiburger lub tradycyjny cheeseburger lub americanburger to tylko niektóre z nich. Nie mogło oczywiście chickenburgera dla fanów mięsa z kurczaka. Swoje podziękowania Włochom za pizzę i ukłon w ich stronę wyraziliśmy w postaci italianburgerze. Te i wiele innych są w naszym menu, w którym każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Pizza i burger to nie wszystko!

Mamy również pyszne sałatki, które zachwycą swoich amatorów. Znajdują się wśród nich zarówno pozycje dla wielbicieli dań mięsnych, np. cesar, jak i dla wegetarian, np. greek. Przygotowane z sercem przez naszych kucharzy, nawet w podwójnej porcji znikną z talerza z prędkością światła.

Fani dań z mąki także będą zachwyceni z naszego menu. Pyszne makarony, które się w nim znajdują z pewnością zachwycą Wasze podniebienia. Obok tradycyjnego bolognese znajdziecie m.in. vegepastę, czy pestopastę. Wybór jest także szeroki. Makarony w tym przypadku nie są odosobnione. W menu znajdują się również pyszne pierogi i ravioli. Kto za nimi nie przepada? Jeśli akurat naszła Was na nie ochota, zapraszamy na najlepsze w okolicy. W menu z pewnością znajdziecie swoje ulubione.
A może coś z grilla po meksykańsku? Jeśli tak, nie zabierajcie się za rozpalanie go. Przyjdźcie do nas! Quesadilla w różnych odmianach, pita, wrap. Wszystko rozpływające się w ustach tylko w Smacznej Stacji!

Nie zastanawiajcie się dłużej tylko zamawiajcie! Wszystko dostarczamy oczywiście prosto do Waszych domów. Wystarczy kilka kliknięć i możecie cieszyć się pysznym jedzeniem. Zapraszamy serdecznie i życzymy smacznego!

ZOBACZ MENU I ZAMÓW